Nasz zespół

dr n. med. Cezary Langot - specjalista protetyki stomatologicznej

dr n. med. Cezary Langot
specjalista protetyki stomatologicznej

Współwłaściciel Centrum Stomatologii Dentalmania. W 2003 r., z najlepszą lokatą na roku, ukończył oddział Stomatologiczny na wydziale Lekarskim na ówczesnej Akademii Medycznej w Łodzi. W 2012 r. uzyskał tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Wieloletni pracownik naukowy oraz z-ca kierownika w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie. Autor wielu branżowych publikacji naukowych w pismach krajowych i zagranicznych oraz współautor podręczników protetycznych.

Prowadzi liczne kursy implantologiczne i protetyczne dla lekarzy, a także jest wykładowcą na prestiżowych polskich i międzynarodowych konferencjach implantologicznych. Regularnie bierze udział w niezliczonych kursach z zakresu protetyki i implantologii.

Jest konkretny i profesjonalny, a jego prace wręcz spektakularne.

W gabinecie zajmuje się zabiegami implantologicznymi, protetycznymi i chirurgicznymi.

dr n. med. Cezary Langot - specjalista protetyki stomatologicznej

lek. dent. Barbara Rubik-Langot
stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe

Współwłaścicielka Centrum Stomatologii Dentalmania. W 2010 r. ukończyła wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach, aby na bieżąco podążać za najnowocześniejszymi trendami w stomatologii oraz móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W kontaktach z Pacjentem jest profesjonalna, skrupulatna, życzliwa i uśmiechnięta.

Jej specjalnością jest leczenie zachowawcze i kanałowe, pod powiększeniem mikroskopowym.

Z uwagi na urlop macierzyński zastępuje ją lek. dent. Sebastian Pietrzak.

dr n. med. Cezary Langot - specjalista protetyki stomatologicznej

Izabela Okunowicz
dyplomowana higienistka stomatologiczna

Studentka zarządzania w służbie zdrowia. Dyplomowana higienistka stomatologiczna związana z zawodem ponad 10 lat . Swoją wiedzę poszerza wdrażając do swojej pracy nowe technologie i materiały, czym dzieli się publikując artykuły w czasopismach branżowych oraz od lat prowadząc kursy dla lekarzy, higienistek i asystentek stomatologicznych z zakresu ergonomii pracy na "4 ręce". Bierze udział w licznych kursach, by wciąż się rozwijać i doskonalić.

W naszym gabinecie dba o piękny i zdrowy uśmiech pacjentów przekazując informacje jak prawidłowo dbać o zdrowie zębów oraz przeprowadzając zabiegi higienizacyjne i estetyczne bezinwazyjne. Jest również asystą stomatologiczną i implantologiczną.

dr n. med. Cezary Langot - specjalista protetyki stomatologicznej

Paulina Łękawa
asysta stomatologiczna

Licencjonowana Fizjoterapeutką oraz dyplomowaną dietetyk. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako asysta stomatologiczna I rejestratorka stomatologiczna.

W pracy jest skoncentrowana, profesjonalna i oddana pacjentom. Jest osobą empatyczną, ciepłą oraz uśmiechniętą. Doskonale rozumie, że wizyta u lekarza dentysty jest dla Pacjenta często stresująca, dlatego dba o stworzenie i utrzymanie przyjaznej atmosfery w gabinecie, a Pacjenci zapominają o jakichkolwiek negatywnych emocjach.

W naszym Centrum Stomatologii zajmuje się rejestracją oraz asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych oraz implantologicznych.