Adres
ul. Franciszkańska 123
91-845 Łódź
Rejestracja (godz. 9-19)
Dentalmania - nowoczesne Centrum Stomatologii - Łódź

Dla lekarzy

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w Centrum Stomatologicznym DentalMania oprócz badań RTG, możemy zaoferować diagnostykę tomograficzną 3D CBCT,wykonaną aparatem Acteon X-MIND TRIUM.

Badanie tomograficzne wykonujemy na podstawie skierowania od lekarza prowadzącego. Następnie zdjęcia nagrywamy na płytach CD wraz z przeglądarką do ich odtwarzania.

Poniżej przedstawiamy cennik

  • Tomografia endodontyczna 4x4cm 150 zł
  • Tomografia połowy jednego łuku zębowego (ćwiartka) 6 x 6 cm 170 zł
  • Tomografia szczęki z żuchwą (ograniczone pole) 8 x 8 cm 250 zł
  • Tomografia szczęki z żuchwą 11 x 8 cm 270 zł
  • Tomografia zatok 11×8 cm 270 zł

Jeśli w swej pracy spotykacie się Państwo z klinicznymi wyzwaniami, trudnymi przypadkami, koniecznością powtórnego leczenia kanałowego czy leczeniem powikłań, powstałych na skutek leczenia endodontycznego (np. złamane narzędzie, perforacja), które wymagają interwencji pod mikroskopem, zapraszamy do współpracy w zakresie leczenia kanałowego pod powiększeniem.

W razie potrzeby skorzystania z usług leczenia pod mikroskopem, prosimy o pisemne skierowanie z krótką informacją o powodzie skierowania, dotychczasowym leczeniu oraz numerem kontaktowym. Po leczeniu pacjent otrzymuje na płycie CD zdjęcie punktowe leczonego zęba oraz opis przeprowadzonego leczenia wraz z wszelkimi istotnymi informacjami, adresowanymi do lekarza prowadzącego, niezbędnymi do dalszego leczenia odtwórczego.

W swej ofercie posiadamy również zabiegi z zakresu implantologii, zabiegów regeneracyjnych kości, podnoszenia zatok i protetyki na implantach.

Zapraszamy do współpracy.

Wzór skierowania na badanie tomograficzne 3D

 

Pola obrazowania:

4×4 cm
6×6 cm
8×8 cm
11×8 cm

Podziel się:
Umów się na wizytę