Adres
ul. Franciszkańska 123
91-845 Łódź
Rejestracja (godz. 9-19)
Dentalmania - nowoczesne Centrum Stomatologii - Łódź

Art Filler®

ZABIEG: Art Filler®

CEL:

Patrzysz w lustro i niepokoisz się swoim stanem skóry? Widzisz zmarszczki, brak jędrności i opadający owal twarzy? Twoja twarz wydaje się smutna i zmęczona?

Jest na to sposób !!!

ART FILLER ® – zabiegi, które cofną czas przy zachowaniu naturalnego wyglądu

Innowacyjne preparaty ART FILLER® są odpowiedzią na wszystkie potrzeby związane z procesem starzenia się twarzy. Zabiegi z wykorzystaniem preparatów ART FILLER® sprawią, że Twoja skóra odzyska młodzieńczy wygląd, dzięki wypełnieniu zmarszczek – nawet tych głębokich oraz nawilżeniu i rewitalizacji.
Preparaty ART FILLER® mogą być także użyte do poprawienia konturu Twojej twarzy czy powiększenia ust.

Jaki jest sekret ART FILLER®?

Odpowiedź jest prosta! Sekretem jest technologia! Oparte na nowatorskiej technologii TRI-HYAL, wykorzystującej usieciowany kwas hialuronowy o różnej długości łańcuchów produkty ART FILLER® idealnie dopasowują się do Twojej skóry i dają spektakularny efekt przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Poza tym technologia ta wpływa również na długość utrzymywania się produktu i tym samym dłuższy efekt odmłodzenia (do 18 miesięcy). Gama pięciu preparatów ART FILLER® pozwala na zaspokojenie każdego problemu Twojej skóry.

Co ważne: skuteczność i bezpieczeństwo produktów ART FILLER® zostały potwierdzone badaniami klinicznymi, co jest szczególnie istotne w czasach, gdy dynamiczny rozwój medycyny estetycznej spowodował duży napływ na rynek produktów niewiadomego pochodzenia. Twoja skóra, ciało i zdrowie to najważniejsze co masz. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wybierz ART FILLER®- kwas hialuronowy najlepszy dla Ciebie.

Zabiegi z wykorzystaniem preparatów są idealne dla ciebie, jeśli:

 • Masz pierwsze zmarszczki
 • Masz głębokie lub średnio głębokie zmarszczki
 • Chcesz zniwelować fałdy i bruzdy
 • Twoja skóra wyraźnie się starzeje
 • Chcesz poprawić kontur twarzy
 • Twoja skóra wymaga odżywienia i nawilżenia
 • Chcesz powiększyć lub odmłodzić usta
 • Masz opadające kąciki ust co powoduje smutny i zmęczony wygląd
 • Zależy Ci na naturalnym efekcie zabiegów

Protokół zabiegów z wykorzystaniem preparatów ART FILLER®

Dzięki technologii TRI-HYAL efekty utrzymują się do 18 miesięcy. O tym ile i jakich zabiegów potrzebuje Twoja skóra zdecyduje lekarz podczas konsultacji przed wykonanym zabiegiem.

ZABIEGI ART FILLER® – przygotowanie i przebieg

Na początku wizyty opowiedz lekarzowi o swoich oczekiwaniach. Następnie, po szczegółowym wywiadzie, lekarz określi Twoje potrzeby i wskaże miejsca, w które zostanie podany preparat. Zastosowana w preparacie lidokaina, która miejscowo znieczula, sprawia, że zabiegi z wykorzystaniem preparatów ART FILLER® są praktycznie bezbolesne. Jednak jeśli masz wrażliwą skórę, lekarz może zastosować dodatkowe miejscowe znieczulenie nakładając specjalny krem.

Czas trwania zabiegów: 15 -30 minut

Efekty zabiegów z wykorzystaniem preparatów ART FILLER®

ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PREPARATÓW ART FILLER®
– po zabiegu

Po starannej aplikacji lekarz może przyłożyć zimny okład w miejsca aplikacji preparatów, aby zminimalizować wystąpienie zaczerwienienia i obrzęku. Badania kliniczne dowodzą, że preparaty wykorzystane w zabiegu są bardzo dobrze tolerowane, jednak jak w przypadku każdego zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk i zasinienia, które ustępują w ciągu kilku dni po zabiegu.

Po zabiegu na kilka dni zrezygnuj z sauny i solarium, nie wystawiaj skóry na działanie promieni UV oraz unikaj bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur.

Bezpośrednio po zabiegu unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Przeciwwskazania

 • Ciąża
 • alergia
 • choroby przewlekłe
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby nowotworowe
 • choroby skóry

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zapytaj lekarza o opinię.

Podziel się:
Umów się na wizytę