Adres
ul. Franciszkańska 123
91-845 Łódź
Rejestracja (godz. 9-19)
Dentalmania - nowoczesne Centrum Stomatologii - Łódź

MEZOTERAPIA NCTF®135HA/NCTF®135

ZABIEG: MEZOTERAPIA NCTF®135HA/NCTF®135

CEL:

Co zrobić, gdy Twoja skóra jest zmęczona, pozbawiona blasku, cienka i sucha?
Jak zapobiec oznakom starzenia i pozbyć się pierwszych zmarszczek?
A może chciałabyś po prostu profilaktycznie zadbać o swoją skórę i dostarczyć jej niezbędnych składników by jak najdłużej była młoda, piękna i promienna?

Znamy sposób jak spełnić Twoje marzenie o idealnej skórze!

Mezoterapia FILLMED oparta na 2 wyjątkowych preparatach NCTF®135HA i NCTF®135 – to kompleksowy zabieg o szerokim spektrum działania, którego formuła została tak dobrana, aby uzyskać widoczne i optymalne efekty estetyczne bez ryzyka dla skóry.

NCTF®135HA i NCTF®135 to złoty standard w mezoterapii, który wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku produktów. To CZYSTY BIOLOGICZNIE CZYNNIK NAPRAWY KOMÓRKOWEJ i jeden z niewielu preparatów do mezoterapii na rynku, który został dopuszczony do wstrzyknięć. Potwierdza to jego wyjątkowo jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Zatem jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, zdrowiu oraz widocznych efektach rewitalizacji skóry – NCTF®135HA i NCTF®135 to zabiegi dla Ciebie. Unikatowy jest również skład NCTF®135HA: to połączenie kwasu hialuronowego i 59 składników odżywczych (witamin, aminokwasów, antyoksydantów, koenzymów i minerałów) stymulujących skórę właściwą, poprawiających jej jędrność i nawilżenie. Ten unikalny, polirewitalizujący kompleks przeciwstarzeniowy dostarczy Twojej skórze podstawowych składników niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. W ten sposób tworzy optymalne środowisko, w którym dochodzi do pobudzenia aktywności fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego i następuje stymulacja skóry przy zachowaniu naturalnego wyglądu, bez zmiany rysów twarzy.

NCTF®135 HA – kwas hialuronowy 5mg/ml + 59 składniki odżywcze

NCTF®135 -kwas hialuronowy 0,025 mg/ml + 59 składniki odżywcze

SEKRET NCTF® I NCTF®135 HA TKWI W RECEPTURZE

Starannie opracowany skład preparatów zapewnia wysoką jakość i skuteczność zabiegów.

KWAS HIALURONOWY – posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużej ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę sprawiając, że staje się jędrna, gładka i elastyczna.

12 WITAMIN – w odpowiednich proporcjach wykazują 100% swojego przewidzianego działania, takiego jak zwiększenie produkcji kolagenu, hamowanie reakcji wolnorodnikowych czy rozświetlenie skóry.

23 AMINOKWASY – stanowią podstawowy materiał budulcowy białek takich jak kolagen czy elastyna odpowiedzialnych za jędrność, napięcie i elastyczność skóry.

6 SKŁADNIKÓW MINERALNYCH – poprawiają metabolizm skóry spowalniając proces starzenia.

6 KOENZYMÓW – przyśpieszają odbudowę tkanek.

5 KWASÓW NUKLEINOWYCH – regulują syntezę białek.

2 SKŁADNIKI REDUKUJĄCE – hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

WSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII FILLMED

Zabieg mezoterapii preparatami NCTF® i NCTF®135 HA wykonuje się w celu:

 • odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry
 • odmłodzenia owalu twarzy
 • wygładzenia zmarszczek
 • redukcji przebarwień
 • przywrócenia napięcia i elastyczności skóry
 • leczenia blizn i rozstępów
 • leczenia cellulitu
 • leczenia wypadania włosów

To również doskonały zabieg profilaktyczny dla młodszych osób dbających o jakość i wygląd skóry.

PRZEBIEG ZABIEGU MEZOTERAPII FILLMED

Zabieg preparatami NCTF® i NCTF®135HA trwa od 15 do 30 minut. Przed zabiegiem, dla poprawienia komfortu lekarz może nałożyć miejscowe znieczulenie. Następnie skóra jest oczyszczana i łagodnie ostrzykiwana preparatem. Inną metodą wykorzystywaną w przypadku zabiegu MEZOTERAPII FILLMED jest zastosowanie rollera lub pistoletu do mezoterapii. W tym przypadku preparaty NCTF® i NCTF®135HA są równomiernie rozprowadzane po powierzchni, która ma zostać poddana zabiegowi, a następnie za pomocą rollera lub pistoletu wykonywane są mikroiniekcje w skórę. Obie metody przynoszą spektakularne rezultaty w postaci odmłodzonej, zrewitalizowanej skóry.

PROTOKÓŁ ZABIEGU MEZOTERAPII FILLMED

Aby osiągnąć optymalny rezultat odmłodzenia i rewitalizacji skóry MEZOTERAPIA FILLMED preparatami NCTF® i NCTF®135HA wymaga serii zabiegów w odstępach od 15 do 30 dni, w zależności od wskazań oraz jakości skóry. W celu długotrwałego utrzymania efektów serię zabiegów należy powtarzać 2 razy w roku.

EFEKTY ZABIEGÓW MEZOTERAPII FILLMED

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII FILLMED

 • ciąża
 • alergia
 • cukrzyca (niewyrównana)
 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
 • choroba nowotworowa
Podziel się:
Umów się na wizytę