Adres
ul. Franciszkańska 123
91-845 Łódź
Rejestracja (godz. 9-19)
Dentalmania - nowoczesne Centrum Stomatologii - Łódź

ART FILLER® LIPS I ART FILLER® LIPS SOFT

ZABIEG: ART FILLER® LIPS I ART FILLER® LIPS SOFT

CEL:
Marzysz o młodszych, delikatnie powiększonych, ale wciąż naturalnie wyglądających ustach? A może chciałabyś przyciągać spojrzenia ustami o zmysłowym i ponętnym kształcie? A gdyby tak zdecydować się na zabieg, który nie tylko poprawi symetrię Twoich ust, ale również je nawilży?
Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałaś TAK, zabiegi FILLMED z preparatami ART FILLER® LIPS oraz ART FILLER® LIPS SOFT są odpowiedzią na wszystkie potrzeby związane z Twoimi ustami.

ART FILLER® LIPS SOFT poprawi kształt warg oraz łuku kupidyna i sprawi, że zachowując swój naturalny kontur Twoje usta będą wyglądały na młodsze. Jeśli natomiast chcesz powiększyć usta i nadać im uwodzicielski kształt, zapytaj lekarza o zabieg z użyciem preparatu ART FILLER® LIPS.

ART FILLER® LIPS i ART FILLER® LIPS SOFT to preparaty marki FILLMED, które uzupełniają znaną od lat gamę wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Preparaty z linii ART FILLER® oparto na nowoczesnej technologii TRI-HYAL umożliwiającej połączenie trzech rodzajów kwasu hialuronowego, aby zapewnić naturalny poprawy wyglądu. Liczne badania kliniczne oraz tysiące przeprowadzonych zabiegów potwierdziły ich wyjątkową skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania.

WSKAZANIA DO ZABIEGU ART FILLER®LIPS I ART FILLER ®LIPS SOFT

 • Przywrócenie objętości ust
 • Powiększenie ust
 • Zmiana kształtu ust
 • Korekta asymetrii ust
 • Podkreślenie konturu ust
 • Nawilżenie i odmłodzenie czerwieni wargowej

PRZEBIEG ZABIEGU ART FILLER®LIPS I ART FILLER®LIPS SOFT

Wizytę rozpoczyna szczegółowy wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej, który po wysłuchaniu Twoich oczekiwań określa aktualny stan ust oraz miejsca i sposób aplikacji preparatów. Zabieg preparatem ART FILLER® LIPS lub ART FILLER® LIPS SOFT trwa od 15 do 30 minut i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu możesz od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Oba preparaty zawierają środek znieczulający (lidokainę), jeśli jednak obawiasz się dyskomfortu, lekarz może dodatkowo znieczulić skórę, nakładając miejscowy krem uśmierzający ból. Po około 20 minutach, lekarz przystępuje do zabiegu aplikując preparat w skórę ust .
Po zakończonym zabiegu lekarz uważnie rozmasowuje usta nadając im odpowiedni kształt.

REZULTATY PO ZABIEGU Z UŻYCIEM ART FILLER® LIPS I ART
FILLER® LIPS SOFT

Zabieg z wykorzystaniem preparatu ART FILLER®LIPS lub ART FILLER® LIPS SOFT przywraca ustom młodzieńczą objętość oraz naturalny kontur. ART FILLER® LIPS SOFT wykorzystuje się również do zlikwidowania zmarszczek wokół ust, zmarszczek tzw. „marionetek” oraz zmniejszenia fałd nosowo- wargowych. ART FILLER® LIPS sprawi natomiast, że Twoje usta będą zmysłowo powiększone i podkreślone.

Po obu zabiegach usta są pełne, a skóra wokół nich gładka, dzięki czemu twarz odzyskuje pozytywny wygląd. W oparciu o Twoje oczekiwania lekarz podejmie decyzje, który z zabiegów – ART FILLER® LIPS czy ART FILLER® LIPS SOFT jest odpowiedni dla Ciebie.

PROTOKÓŁ ZABIEGU ART FILLER® LIPS I ART FILLER® LIPS SOFT

Aby podtrzymać oczekiwany efekt, w większości przypadków po około 12 miesiącach zabieg wymaga powtórzenia. Jeśli jednak Twoja usta są bardzo wąskie i chciałabyś znacznie je powiększyć, może się zdarzyć, że po 6-8 miesiącach zabieg zostanie powtórzony.

SKUTKI UBOCZNE

Po zabiegu Twoje usta mogą być bolesne i lekko opuchnięte, a po wkłuciach możesz odczuwać przejściowy dyskomfort. Dolegliwości te ustępują po kilku dniach, a Ty w końcu będziesz mogła w pełni cieszyć się swoim wyglądem.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGÓW Z ZASTOSOWANIEM ART
FILLER® LIPS ORAZ ART FILLER® LIPS SOFT?

Każdy zabieg odbywa się po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym przez lekarza.
Przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegów są:

 • ciąża
 • alergia
 • cukrzyca (niewyrównana)
 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
 • choroba nowotworowa.
Podziel się:
Umów się na wizytę