Wybielanie zębów

Bez wątpienia piękny śnieżnobiały uśmiech wpływa na dobre samopoczucie i pewność siebie. Mimo dbałości o higienę, na zębach mogą pojawiać się nieestetyczne przebarwienia. Szkliwo z czasem ciemnieje i żółknie, a uśmiech przestaje być atrakcyjny. Jednym z najlepszych rozwiązań w walce o białe zęby jest wybielanie. W Dentalmania oferujemy wybielanie jednowizytowe i nakładkowe.

Wybielanie lampą

To bezpieczny i prosty zabieg, który można wykonać podczas jednej wizyty w naszym gabinecie. Polega na naświetlaniu zębów z preparatem wybielającym za pomocy specjalnej lampy. Wybielanie pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w krótkim czasie. Rozjaśnienie powierzchni zębów może oscylować w granicach 5-14 tonów! Zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny dla zdrowia i trwa około godziny.

Nakładkowe wybielanie zębów

To kolejny skuteczny sposób na uzyskanie białego uśmiechu. Polega na wykonaniu w gabinecie dwóch przezroczystych szyn, które pełnią funkcję indywidualnie dostosowanych nakładek. Pacjent otrzymuje strzykawki z żelem wybielającym oraz nakładki do samodzielnego użytku. Efekt śnieżnobiałych zębów można uzyskać po kilku tygodniach.

Korzyści z wybielania zębów w Dentalmania

  • Spektakularne efekty
  • Najwyższa skuteczność
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Mała inwazyjność
  • Większa pewność siebie
  • Śnieżnobiały uśmiech na lata!

Efekty po zabiegu

Efekt profesjonalnego wybielania zębów utrzymuje się 2-3 lata. Można go wydłużyć korzystając z zabiegów oczyszczania zębów przez dentystę oraz stosując odpowiednie pasty wybielające. Rezultat zależy od budowy szkliwa i rodzaju przebarwienia. Za pomocą naszych technologii można wybielić zęby nawet o 14 tonów!

Wybielanie zębów Łódź

ul. Franciszkańska 123
91-845 Łódź
tel. 570-260-123